Bang & Olufsen EarSet 2 akku 140mAh / 0.52Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden kanssa:
EarSet 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
PA-BO02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-BPE200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132950 |
| Korvaa | PA-BO02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 140mAh / 0.52Wh |
| Mitat | 27.10 x 20.10 x 4.34mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |