Bang & Olufsen Beosound 2 akku 720mAh / 2.66Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden kanssa:
Beosound 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
PA-BO12
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-BPS200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141495 |
| Korvaa | PA-BO12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 720mAh / 2.66Wh |
| Mitat | 49.00 x 29.90 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |