Bang & Olufsen Beocom 2 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bang & Olufsen langattomien puhelinten kanssa:
Beocom 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bang & Olufsen langattomien puhelinten alkuperäisakut:
3HR-AAAU-2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BEC200CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081647 |
| Mitat | 43.65 x 19.70 x 19.70mm |
| Korvaa | 3HR-AAAU-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |