BAES hätävalaistus FLUO EVAC / OVA TD310632 yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
BAES hätävalaistus FLUO EVAC / OVA TD310632 yhteensopiva akku 1600mAh
In stock
- SKU
- CS-BSA632LS
22,95 €
BAES hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FLUO EVAC
OVA TD310632
OVA TD310632
Korvattavat BAES hätävalaistus alkuperäisakut
329045490
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu BAES hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-BSA632LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156505 |
| Korvaa | 329045490 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 11.52Wh |
| Mitat | 258.00 x 25.70 x 22.80mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |