Bacharach tutkimuslaitteen PCA-400 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Bacharach tutkimuslaitteen PCA-400 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-BHA400SL
32,95 €
Bacharach tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PCA-400
Korvattavat Bacharach tutkimuslaitteen alkuperäisakut
0024-1664
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bacharach tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-BHA400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176640 |
| Korvaa | 0024-1664 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 66.80 x 36.65 x 19.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |