Bacharach tutkimuslaitteen Medigas PM 3010 N2O Monitor yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Bacharach tutkimuslaitteen Medigas PM 3010 N2O Monitor yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-BHM301SL
19,95 €
Bacharach tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Medigas PM 3010 N2O Monitor
Korvattavat Bacharach tutkimuslaitteen alkuperäisakut
B11967
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bacharach tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-BHM301SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188650 |
| Korvaa | B11967 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 49.50 x 28.20 x 25.30mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |