Babymoov itkuhälyttimen A014429 / A014431 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Babymoov itkuhälyttimen A014429 / A014431 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-BYA431SL
20,95 €
Babymoov itkuhälyttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A014429
A014431
A014433
Babyphone YOO Go+ HD
Babyphone YOO Roll
A014431
A014433
Babyphone YOO Go+ HD
Babyphone YOO Roll
Korvattavat Babymoov itkuhälyttimen alkuperäisakut
KHX173636
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Babymoov itkuhälyttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-BYA431SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214960 |
| Korvaa | KHX173636 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 37.40 x 35.60 x 17.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |