Babymoov itkuhälyttimen A014416 / A014417 yhteensopiva akku 1400mAh
calcActive())">
Babymoov itkuhälyttimen A014416 / A014417 yhteensopiva akku 1400mAh
In stock
- SKU
- CS-BYA144SL
17,95 €
Babymoov itkuhälyttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A014416
A014417
A014420
Babyphone YOO-feel
Babyphone YOO-moov
Babyphone YOO-travel
A014417
A014420
Babyphone YOO-feel
Babyphone YOO-moov
Babyphone YOO-travel
Korvattavat Babymoov itkuhälyttimen alkuperäisakut
FT544060P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Babymoov itkuhälyttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-BYA144SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128212263 |
| Korvaa | FT544060P |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 59.70 x 41.40 x 4.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |