Babymoov itkuhälyttimen A014301 / A014303 yhteensopiva akku 600mAh
calcActive())">
Babymoov itkuhälyttimen A014301 / A014303 yhteensopiva akku 600mAh
In stock
- SKU
- CS-BYA143SL
17,95 €
Babymoov itkuhälyttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A014301
A014303
Babyphone Expert Care Digital
Expert Care III
A014303
Babyphone Expert Care Digital
Expert Care III
Korvattavat Babymoov itkuhälyttimen alkuperäisakut
FT442944P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Babymoov itkuhälyttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-BYA143SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214953 |
| Korvaa | FT442944P |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 45.50 x 26.60 x 4.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |