Babyalarm BC-5700D akku 1100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Babyalarm itkuhälyttimien kanssa:
BC-5700D
Neonate BC-5700D
Neonate BC-5700D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Babyalarm itkuhälyttimien alkuperäisakut:
GSP053450PL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi itkuhälyttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-BBC570MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130017 |
| Korvaa | GSP053450PL |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 49.60 x 33.50 x 6.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |