B.Braun lääketieteellisen laitteen Perfusor Compact Plus yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
B.Braun lääketieteellisen laitteen Perfusor Compact Plus yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-BRA021MD
25,95 €
B.Braun lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Perfusor Compact Plus
Korvattavat B.Braun lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
34522005
33170034
120021-O
8717033
33170034
120021-O
8717033
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu B.Braun lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-BRA021MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201359 |
| Korvaa | 34522005 / 33170034 / 120021-O / 8717033 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 66.10 x 37.00 x 20.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |