B.Braun lääketieteellisen laitteen Casmed 3/N600AAK yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
B.Braun lääketieteellisen laitteen Casmed 3/N600AAK yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-BRA300MD
31,95 €
B.Braun lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Casmed 3/N600AAK
Korvattavat B.Braun lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
NI-AA2000MAH
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu B.Braun lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-BRA300MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156857 |
| Korvaa | NI-AA2000MAH |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.4Wh |
| Mitat | 50.70 x 42.68 x 14.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |