awex hätävalaistus AXNC series / ANX series yhteensopiva akku 9000mAh
calcActive())">
awex hätävalaistus AXNC series / ANX series yhteensopiva akku 9000mAh
In stock
- SKU
- CS-OPA700LS
50,95 €
awex hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AXNC series
ANX series
ANX series
Korvattavat awex hätävalaistus alkuperäisakut
NC18670-S8
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu awex hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-OPA700LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198932 |
| Korvaa | NC18670-S8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 9000mAh / 43.2Wh |
| Mitat | 70.00 x 36.80 x 36.80mm*2 |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |