Avaya D4, D4 Office, FC4 akku 700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Avaya kotipuhelimen kanssa:
D4
D4 Office
FC4
Funkwerk FC4
IH4
Tennovis Integral D4
D4 Office
FC4
Funkwerk FC4
IH4
Tennovis Integral D4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Avaya kotipuhelimen alkuperäisakut:
5010808000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-AYD421CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117667 |
| Korvaa | 5010808000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 36.32 x 34.20 x 6.75mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |