Avaya Avaya FC4 akku 700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kotipuhelimen kanssa:
Avaya:
Avaya FC4D4 Office
DECT D4
IH4
Funkwerk:
DECT FC4 MedicalFC4
FC4 Medical)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat kotipuhelimen alkuperäisakut:
Avaya:
5010808000Funkwerk:
5010808000)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-AYD420CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128118817 |
| Korvaa | 5010808000 / 5010808030 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 52.74 x 40.60 x 10.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |