Avaya 9030, 9031, MDW9030P akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Avaya kotipuhelimen kanssa:
9030
9031
MDW9030P
MDW9031
Transtalk 9030
Transtalk 9031
9031
MDW9030P
MDW9031
Transtalk 9030
Transtalk 9031
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Avaya kotipuhelimen alkuperäisakut:
107733107
Kuvaus / Avaya 9030, 9031, MDW9030P akku 2000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
More Information
| SKU | CS-CPB499CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115113 |
| Korvaa | 107733107 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 113.90 x 60.20 x 25.10 mm |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
Write Your Own Review