Avaya 320409B, 32793HS, 9040 akku 750mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Avaya kotipuhelimen kanssa:
320409B
32793HS
9040
9631
TransTalk 9040
TransTalk 9040A
TransTalk 9631
TransTalk MDW9040
TransTalk MDW9040A
TransTalk MDW9631
32793HS
9040
9631
TransTalk 9040
TransTalk 9040A
TransTalk 9631
TransTalk MDW9040
TransTalk MDW9040A
TransTalk MDW9631
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Avaya kotipuhelimen alkuperäisakut:
108272485
108586559
3204-EBY
32793BP
K40SB-H10826
108586559
3204-EBY
32793BP
K40SB-H10826
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-AYT904CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115120 |
| Korvaa | K40SB-H10826 / 32793BP / 108586559 / 3204-EBY / 108272485 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.7Wh |
| Mitat | 114.20 x 60.05 x 12.84 mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |