Autel MaxiSys CV, MaxiSys MS908, MaxiSys MS908P Pro akku 11000mAh
calcActive())">
Autel MaxiSys CV, MaxiSys MS908, MaxiSys MS908P Pro akku 11000mAh
In stock
- SKU
- CS-AMS908SL
46,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Autel vikakoodinlukijoiden kanssa:
MaxiSys CV
MaxiSys MS908
MaxiSys MS908P Pro
MaxiSys Pro
MS908CV
MS908S
MaxiSys MS908
MaxiSys MS908P Pro
MaxiSys Pro
MS908CV
MS908S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Autel vikakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
MLP4395B2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi vikakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turval…
| SKU | CS-AMS908SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148937 |
| Korvaa | MLP4395B2 / MLP4795117-2P |
| Kapasiteetti (mAh) | 11000mAh / 40.7Wh |
| Mitat | 188.36 x 119.00 x 4.38mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |