Autec LPM02 / R0BATT00E08A0 nosturin kauko-ohjaimen akku 1400mAh
calcActive())">
Autec LPM02 / R0BATT00E08A0 nosturin kauko-ohjaimen akku 1400mAh
In stock
- SKU
- CS-ALK002BL
39,95 €
34,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Autec ohjainten kanssa:
AJM
AJR
AJS
DJL
DJM
DJR
DJS
Dynamic
FJL
FJM
FJR
FJS
Funkfernsteuerung Air
MJ
MK
Modular AJM
AJR
AJS
DJL
DJM
DJR
DJS
Dynamic
FJL
FJM
FJR
FJS
Funkfernsteuerung Air
MJ
MK
Modular AJM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Autec alkuperäiset akut:
LPM02
R0BATT00E08A0
R0BATT00E08A0
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ALK002BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172833 |
| Mitat | 78.10 x 52.60 x 15.40mm |
| Korvaa | LPM02 / R0BATT00E08A0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 10.36Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |