Autec LK NEO akku 500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Autec radio-ohjaimien kanssa:
LK NEO
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Autec radio-ohjaimien alkuperäisakut:
MHM03
R0BATT00E11A0
R0BATT00E11A0
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radio-ohjaimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ALK003BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139638 |
| Korvaa | MHM03 / R0BATT00E11A0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.8Wh |
| Mitat | 77.06 x 48.04 x 11.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |