Autec Light LK4, Light LK6, Light LK8 akku 2000mAh
calcActive())">
Autec Light LK4, Light LK6, Light LK8 akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-ALK400BL
35,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Autec radio-ohjaimien kanssa:
Light LK4
Light LK6
Light LK8
LK4
LK6
LK8
Light LK6
Light LK8
LK4
LK6
LK8
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Autec radio-ohjaimien alkuperäisakut:
ARB-LBM02M
LBM02MH
LBM02MH
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radio-ohjaimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ALK400BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120285 |
| Korvaa | LBM02MH / ARB-LBM02M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 4.8Wh |
| Mitat | 59.00 x 35.20 x 20.30mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |