Audioline DECT 7500, DECT 7500 Micro, DECT 7500 Plus akku 400mAh/0.96Wh
calcActive())">
Audioline DECT 7500, DECT 7500 Micro, DECT 7500 Plus akku 400mAh/0.96Wh
In stock
- SKU
- CS-ADL780CL
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Audioline kotipuhelimen kanssa:
DECT 7500
DECT 7500 Micro
DECT 7500 Plus
DECT 7501
DECT 7800
DECT 7800 Micro
DECT 7800B
DECT 7801
DECT 7500 Micro
DECT 7500 Plus
DECT 7501
DECT 7800
DECT 7800 Micro
DECT 7800B
DECT 7801
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Audioline kotipuhelimen alkuperäisakut:
SL30013
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-ADL780CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031659 |
| Korvaa | SL30013 |
| Kapasiteetti (mAh) | 400mAh / 0.96Wh |
| Mitat | 29.75 x 20.80 x 10.04mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |