Audioline CDL935G akku 700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Audioline kotipuhelimen kanssa:
CDL935G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Audioline kotipuhelimen alkuperäisakut:
10245-10544
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-ALD935CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037712 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 43.00 x 31.00 x 8.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |