Audioline CDL1800 akku 700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Audioline kotipuhelimen kanssa:
CDL1800
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Audioline kotipuhelimen alkuperäisakut:
B3025
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-ALD180CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037736 |
| Korvaa | B3025 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 45.00 x 30.00 x 10.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |