Audioline Baby Care V100 akku 900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Audioline itkuhälyttimien kanssa:
Baby Care V100
G10221GC001474
G10221GC001474
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Audioline itkuhälyttimien alkuperäisakut:
GP100AAAHC3BMJ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi itkuhälyttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ACV100MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099383 |
| Korvaa | GP100AAAHC3BMJ |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.24Wh |
| Mitat | 46.20 x 30.70 x 10.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |