Audioline 591738, G61224XT00, Oyster 200 akku 500mAh/1.8Wh
calcActive())">
Audioline 591738, G61224XT00, Oyster 200 akku 500mAh/1.8Wh
In stock
- SKU
- CS-ALS200CL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Audioline kotipuhelimen kanssa:
591738
G61224XT00
Oyster 200
Oyster 500
G61224XT00
Oyster 200
Oyster 500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Audioline kotipuhelimen alkuperäisakut:
MU500D02C056
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-ALS200CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044949 |
| Korvaa | MU500D02C056 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.8Wh |
| Mitat | 50.32 x 31.17 x 6.08mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |