Audio-Technica langattomien kuulokkeiden ATH-AR5BT yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Audio-Technica langattomien kuulokkeiden ATH-AR5BT yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-ATH500SL
15,95 €
Audio-Technica langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ATH-AR5BT
Korvattavat Audio-Technica langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
KPL603038
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Audio-Technica langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta aku…
| SKU | CS-ATH500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189909 |
| Korvaa | KPL603038 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 40.10 x 29.60 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |