ATS Electro-Lube tutkimuslaitteen 250 Ultimate luber / 500 Ultimate luber yhteensopiva akku 6400mAh
calcActive())">
ATS Electro-Lube tutkimuslaitteen 250 Ultimate luber / 500 Ultimate luber yhteensopiva akku 6400mAh
In stock
- SKU
- CS-ATE500SL
20,95 €
ATS Electro-Lube tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
250 Ultimate luber
500 Ultimate luber
500 Ultimate luber
Korvattavat ATS Electro-Lube tutkimuslaitteen alkuperäisakut
MD500BATPACK-P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ATS Electro-Lube tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-ATE500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Alkaline |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128213833 |
| Korvaa | MD500BATPACK-P |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 38.4Wh |
| Mitat | 67.60 x 52.00 x 46.50mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |