ATOMS lääketieteellisen laitteen Aspirateur Mucosite Atmoport N / pump Atmoport N yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
ATOMS lääketieteellisen laitteen Aspirateur Mucosite Atmoport N / pump Atmoport N yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-ATP425MD
73,95 €
ATOMS lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Aspirateur Mucosite Atmoport N
pump Atmoport N
pump Atmoport N
Korvattavat ATOMS lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110491
110491-U
312.0425.0
110491-U
312.0425.0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ATOMS lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-ATP425MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128215738 |
| Korvaa | 110491 / 110491-U / 312.0425.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 60Wh |
| Mitat | 101.00 x 76.80 x 48.20mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |