Atmos Pump Wound S041 akku 2500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Atmos lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Pump Wound S041
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Atmos lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
120318
BATT/110318
BATT/110318
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-ATS041MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108849 |
| Korvaa | 120318 / BATT/110318 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 45Wh |
| Mitat | 116.00 x 52.00 x 27.25 mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |