Atmos Emergency Suction akku 6800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Atmos lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Emergency Suction
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Atmos lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
637145600125
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-ATS125MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142065 |
| Korvaa | 637145600125 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 50.32Wh |
| Mitat | 73.10 x 69.20 x 18.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |