Asus ZenPad 8.0 Z380C akku 3900 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
ZenPad 8.0 Z380C
ZenPad 8.0 Z380CX
ZenPad 8.0 Z380KL
P022
P024
ZenPad Z380C
ZenPad Z380CX
ZenPad Z380KL
ZenPad 8.0 Z380CX
ZenPad 8.0 Z380KL
P022
P024
ZenPad Z380C
ZenPad Z380CX
ZenPad Z380KL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C11P1505
0B200-01660200
0B200-01660200
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-AUZ380SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129363 |
| Mitat | 100.50 x 98.80 x 2.85mm |
| Korvaa | C11P1505 / 0B200-01660200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 14.82Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |