Asus ZenPad 7.0 Z370C akku 3250mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
ZenPad 7.0 Z370C
ZenPad M700KL
ZenPad M700KL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
0B200-01510100
C11P1425
C11P1425
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-AUZ370SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149729 |
| Korvaa | 0B200-01510100 / C11P1425 (1ICP3/64/120) |
| Kapasiteetti (mAh) | 3250mAh / 12.35Wh |
| Mitat | 123.60 x 63.00 x 3.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |