Asus ZenFone 5 A502CG, Zenfone 5 Lite akku 2500 mAh
calcActive())">
Asus ZenFone 5 A502CG, Zenfone 5 Lite akku 2500 mAh
In stock
- SKU
- CS-AZF502SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
ZenFone 5 A502CG
Zenfone 5 Lite
Zenfone 5 Lite
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
0B200-01210100
C11P1410
C11P1410
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AZF502SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099260 |
| Korvaa | C11P1410 / 0B200-01210100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 75.40 x 63.11 x 4.20 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |