Asus ZenFone 4.5 akku 1700 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
ZenFone 4.5
A450CG
A450CG
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
C11P1403
0B200-01070000
0B200-01070000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AUZ450XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128939 |
| Korvaa | C11P1403 / 0B200-01070000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 59.90 x 56.10 x 4.30 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |