Asus ZE500CL, ZE551KL, ZE601KL akku 2500 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
ZE500CL
ZE551KL
ZE601KL
ZE551KL
ZE601KL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
C11P1501
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AUF200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110804 |
| Korvaa | C11P1501 / 0B200-01770200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.25Wh |
| Mitat | 81.20 x 53.10 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |