Asus ZE500CL, ZE550ML, ZE551ML akku 2900 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
ZE500CL
ZE550ML
ZE551ML
ZE550ML
ZE551ML
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
C11P1423
C11P1424
C11P1424
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AUF551SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111238 |
| Korvaa | C11P1424 / C11P1423 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 77.00 x 53.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |