Asus ZC551KL akku 2900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
ZC551KL
ZenFone 3 Laser
ZenFone 3 Laser
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
0B200-02250000
C11P1606
C11P1606
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AUC551SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119081 |
| Korvaa | C11P1606 / 0B200-02250000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 71.80 x 62.35 x 3.74mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |