Asus ZB602KL, ZenFone Max Pro M1, ZenFone Max Pro M1 Dual SIM akku 4900mAh
calcActive())">
Asus ZB602KL, ZenFone Max Pro M1, ZenFone Max Pro M1 Dual SIM akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-AUM100SL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
ZB602KL
ZenFone Max Pro M1
ZenFone Max Pro M1 Dual SIM
ZenFone Max Pro M1 Dual SIM TD
ZenFone Max Pro M1
ZenFone Max Pro M1 Dual SIM
ZenFone Max Pro M1 Dual SIM TD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
0B200-02870200
C11P1706 (1ICP5/65/87)
C11P1706 (1ICP5/65/87)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AUM100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139300 |
| Korvaa | 0B200-02870200 / C11P1706 (1ICP5/65/87) |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 86.30 x 64.85 x 4.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |