Asus ZB555KL, ZenFone Max M1, ZenFone Max M1 Dual SIM akku 3700mAh
calcActive())">
Asus ZB555KL, ZenFone Max M1, ZenFone Max M1 Dual SIM akku 3700mAh
In stock
- SKU
- CS-AUB555SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
ZB555KL
ZenFone Max M1
ZenFone Max M1 Dual SIM
ZenFone Max M1 Dual SIM TD-LTE
ZenFone Max M1
ZenFone Max M1 Dual SIM
ZenFone Max M1 Dual SIM TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
0B200-02880000
C11P1707
C11P1707
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AUB555SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139508 |
| Korvaa | C11P1707 / 0B200-02880000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 14.25Wh |
| Mitat | 81.08 x 59.78 x 4.22mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |