Asus Z007, ZC451CG, Zenfone C akku 2150 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
Z007
ZC451CG
Zenfone C
ZC451CG
Zenfone C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
B11P1421
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AUC451SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111177 |
| Korvaa | B11P1421 / 0B200-00570300 / C11P1421 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2150mAh / 8.17Wh |
| Mitat | 59.82 x 53.34 x 5.30 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |