Asus X009DB, ZB452KG, ZenFone Go 4.5 akku 2050mAh
calcActive())">
Asus X009DB, ZB452KG, ZenFone Go 4.5 akku 2050mAh
In stock
- SKU
- CS-AUZ452SL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
X009DB
ZB452KG
ZenFone Go 4.5
ZenFone Go ZB450KL
ZenFone Go ZB452KG
ZB452KG
ZenFone Go 4.5
ZenFone Go ZB450KL
ZenFone Go ZB452KG
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
0B200-01910000
0B200-01910200
B11P1428 1ICP5/52/66
0B200-01910200
B11P1428 1ICP5/52/66
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AUZ452SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131618 |
| Korvaa | B11P1428 1ICP5/52/66 / 0B200-01910000 / 0B200-01910200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2050mAh / 7.89Wh |
| Mitat | 70.00 x 51.00 x 4.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |