Asus W7J, M9J, W7SG, M9V, M9F, W7S, M9, M9A, W7, W7F akku 4400 mAh
calcActive())">
Asus W7J, M9J, W7SG, M9V, M9F, W7S, M9, M9A, W7, W7F akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUM9NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
W7J
M9J
W7SG
M9V
M9F
W7S
M9
M9A
W7
W7F
M9J
W7SG
M9V
M9F
W7S
M9
M9A
W7
W7F
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A32-M9
A33-W7
A33-M9
A32-W7
90-NDT1B1000Z
90-NHQ2B2000
70-NHQ2B1000M
90-NDQ1B2000
90-NDQ1B1000
90-NDT1B2000Z
70-NDQ1B2000
90-NHQ2B1000
90-NHQ1B1000
A33-W7
A33-M9
A32-W7
90-NDT1B1000Z
90-NHQ2B2000
70-NHQ2B1000M
90-NDQ1B2000
90-NDQ1B1000
90-NDT1B2000Z
70-NDQ1B2000
90-NHQ2B1000
90-NHQ1B1000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUM9NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018087 |
| Mitat | 204.30 x 45.20 x 21.21mm |
| Korvaa | A32-M9 / A33-W7 / A33-M9 / A32-W7 / 90-NDT1B1000Z / 90-NHQ2B2000 / 70-NHQ2B1000M / 90-NDQ1B2000 / 90-NDQ1B1000 / 90-NDT1B2000Z / 70-NDQ1B2000 / 90-NHQ2B1000 / 90-NHQ1B1000 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |