Asus W3, W3A, W3N, W3V, W3000, W3000A, W3000V, W3J akku 4400 mAh
calcActive())">
Asus W3, W3A, W3N, W3V, W3000, W3000A, W3000V, W3J akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUW3NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
W3
W3A
W3N
W3V
W3000
W3000A
W3000V
W3J
W3A
W3N
W3V
W3000
W3000A
W3000V
W3J
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A42-W3
90-NCB1B2000
70-NCB1B1001M
90-NCB1B3000
90-NCB1B2000
70-NCB1B1001M
90-NCB1B3000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUW3NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017523 |
| Mitat | 270.00 x 52.60 x 37.50 mm |
| Korvaa | A42-W3 / 90-NCB1B2000 / 70-NCB1B1001M / 90-NCB1B3000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |