Asus W1, W1G, W1Ga, W1Gc, W1N, W1Na, W1V, W1000, W1000G, W1000Ga, W1000Gc, W1000N, W1000Na, W1000V akku 4400 mAh
calcActive())">
Asus W1, W1G, W1Ga, W1Gc, W1N, W1Na, W1V, W1000, W1000G, W1000Ga, W1000Gc, W1000N, W1000Na, W1000V akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUW1NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
W1
W1G
W1Ga
W1Gc
W1N
W1Na
W1V
W1000
W1000G
W1000Ga
W1000Gc
W1000N
W1000Na
W1000V
W1G
W1Ga
W1Gc
W1N
W1Na
W1V
W1000
W1000G
W1000Ga
W1000Gc
W1000N
W1000Na
W1000V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A42-W1
90-N901B1000
90-N901B1000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUW1NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017547 |
| Mitat | 270.00 x 45.00 x 20.00mm |
| Korvaa | A42-W1 / 90-N901B1000 |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |