Asus VivoTab TF810CD Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
VivoTab TF810CD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
0B200-00090000
0B200-00100100
C21-TF810CD
0B200-00100100
C21-TF810CD
Kuvaus / Asus VivoTab TF810CD Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUF811SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110040 |
| Mitat | 211.70 x 94.50 x 3.30mm |
| Korvaa | C21-TF810CD / 0B200-00090000 / 0B200-00100100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 24.42Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review