Asus VivoBook S451, VivoBook S451LA, VivoBook S451LB akku 5050 mAh
calcActive())">
Asus VivoBook S451, VivoBook S451LA, VivoBook S451LB akku 5050 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUS451NB
67,95 €
33,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
VivoBook S451
VivoBook S451LA
VivoBook S451LB
VivoBook S451LA
VivoBook S451LB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
0B200-00530100
C21N1335
C21N1335
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUS451NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098232 |
| Mitat | 196.70 x 82.50 x 9.15mm |
| Korvaa | C21N1335 / 0B200-00530100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5050mAh / 37.88Wh |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |