Asus VivoBook 14 / 15 B21N1818-2 Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
ExpertBook P1 P1510CJA
VivoBook 14 F409DA
VivoBook 14 X409FB
VivoBook 14 X409UJ
VivoBook 15 F509UA
VivoBook 15 M509DA
VivoBook 15 X509FB
VivoBook 15 X509MA
VivoBook 15 X509UA
VivoBook 15 X509UJ
VivoBook 14 F409DA
VivoBook 14 X409FB
VivoBook 14 X409UJ
VivoBook 15 F509UA
VivoBook 15 M509DA
VivoBook 15 X509FB
VivoBook 15 X509MA
VivoBook 15 X509UA
VivoBook 15 X509UJ
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0B200-03450400
B21N1818-2
B21N1818-2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUV149NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208839 |
| Mitat | 189.70 x 80.20 x 6.60mm |
| Korvaa | B21N1818-2 / 0B200-03450400 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 31.57Wh |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |