Asus UX305UA, UX305UAB, Zenbook UX305UA akku 4850mAh
calcActive())">
Asus UX305UA, UX305UAB, Zenbook UX305UA akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-AUZ305NB
83,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
UX305UA
UX305UAB
Zenbook UX305UA
Zenbook UX305UAB
UX305UAB
Zenbook UX305UA
Zenbook UX305UAB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0B200-01180200
C31N1539
C31N1539
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUZ305NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142485 |
| Korvaa | C31N1539 / 0B200-01180200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 56.02Wh |
| Mitat | 297.20 x 112.50 x 4.00mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |