Asus UX21, UX21A, UX21E akku 4500 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus Zenbook kannettavien tietokoneiden kanssa:
UX21
UX21A
UX21E
UX21A
UX21E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C23-UX21
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUX210NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079538 |
| Mitat | 284.73 x 111.83 x 5.80mm |
| Korvaa | C23-UX21 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 33.3Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |